astor

Čím vyčistím bílé kameny – valouny?Může být Savo?

Nejlepší odpověď
Pájo

Mechanicky tlakovou vodou (tzv. WAPkou).

S tím Savem opravdu nevím…

Zdroj: http://www.zbo­zi.cz/?typ=pro­dukty&q=tlakov%C3%BD+%C­4%8Disti%C4%8D

Další odpovědi
anonym

Savem asi určitě ne, protože valouny budou zřejmě obaleny a tím i zašpiněny nějakým blátem či pískem apod. a to Savo nerozpouští. Proto jak už bylo napsáno, tlakovou vodou, pokud ji nemáte, tak namočit do kýblu a ručně vydrhnou kartáčem nebo alespoň silným proudem vody.