zjentek

Čím to může bejt, že namísto poroty tam vidím něco jako gestapo?

http://www.god­vine.com/7-Year-Old-Blows-Judges-Away-with-a-Classic-4885.html

Normální dítě tam MUSí mít strach ;(

Odpovědi
Nuk nuk

Nechápu Vaše srovnání. Já tam vidím čtyři postavy nikoliv nepodobné těm, jaké tam sedávají ve stejných soutěžích i v jiných zemích. Norové jsou sice trochu podivný národ, ale v tomhle se od jiných asi moc neliší.

Cenobita

Já to mu také nerozumím, chovali se k dívce docela přátelsky. Gestapo byla tajná německá policie, která se chovala, jako když stojí nad zákonem. Tato porota byla docela přívětivá.