dnb

Co konkrétně znamená v písni od No Name „Čím to je“ text „ženy ukryté sú v púdri“?

„Možno je táto otázka hlúpa ale ja chcem vedieť " Co konkrétně znamená v písni od No Name "Čím to je“ text „ženy ukryté sú v púdri“ Co ten text znamená?

https://m.you­tube.com/watch?v=kvf4x-CrjTM

Nejlepší odpověď
Darcy

že má mnoho make-upu a je v ňom skrytá.
Tiež sa to používa vtedy, keď má žena „masku“ – skrývá seba a svoje emócie za make-up, za to ako vyzerá a prezentuje sa.

Další odpovědi
annas

Čím to je je název pátého alba košické skupiny No Name, vydaného v září 2005 vydavatelstvím Universal Music Groupl.

„ženy ukryté sú v púdri.“ Púder, púdre- pl. = pudr, prášek, používá se v kosmetice i lékařství.

Jde o nadsázku, kterou chápu tak, že ženy ukrývají svou pravou tvář pod nánosem pudru.,možná zakrývají určité nedostatky na pleti a domnívají se, že jsou anonymní, nebo naopak víc upoutají. pozornost. .

Zde překlad ze slovenštiny do češtiny

https://text.ra­dioonline.cz/no-name-i6295/cim-to-je-s296133/

Kelt

Je to trochu metafora. Tvář ženy je zahalena líčidlem, krémem, nebo pudrem, což je takový prášek na plet. My nevidíme skutečnou tvář, ale upravenou, umělou , a proto ani žena není opravdová.

Lurius

Proč ženy zakrývají svoji přirozenou podobu (krásu)

Picassofv

Asi tak: když chceš vidět pravou tvář ženy pozvi ji na koupaliště, tam si smyje z tváře pudr

dnb

Děkuji za vysvětlení