Čím si přitápíte?

Mám pokoj ve sklepě, poradíte mi čím si rychle vytopit, když jednou za čas přijedu k rodičům?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Stříbrný

ono záleží jak velký pokoj.Jestli nechceš platit za elektriku tak třeba petry nebo jiná podobná kamna.

Zlatý

Bydlim v dome topim ...topnym olejem ten vyhreje radiatory a ohreje vodu ...pokud chci ohrat pouze vodu mohu ji ohrat budto elektrikou (bojler) nebo backbojlerem ktery je nainstalovan v krbu ten vytopi jak radiatory tak vodu ...Protoze mam rad otevreny ohen casto topim v krbu ..takze tim vytopim cely dum ...
Pokud jde o druhou otazky tak treba timto ...http://www.mall.cz/…

Pokročilý

Infrazářič by mohl být docela dobrá volba.

Zdroj: http://www.topenilevne.cz/infr azaric-alf-c-14-1400w-p35679/

Bronzový

To jsou dvě různé a spolu nesouvisející otázky.
Přitápí mi sousedi - bydlím v paneláku a sousedi topí víc než dostatečné. Musím dost větrat, aby se tu dalo spát.

Bronzový

Přitopit si je vhodné el. přímotopem, je levný a topí jen vzduch, což je u sklepa, který má většinou velkou kapacitu stěn vhodné.
Osobně mám kotelnu v které mívám dost teplo, nedávno jsem izoloval trubky topení do radiátorů, takže jestli máte v místnosti ve sklepě zateplené trubky tak je odzateplete (sníží to teplotu radiátorů v místnostech kam vedou a vytemperuje to místnost stabilně, což není žádoucí ve vašem případě).
Pokud máte komín a chcete ušetřit za topení, tak si kupte kamna, komín stojí 500kč ročně, krbové kamna stojí 8 000kč a ještě instalace za 3 000kč plus dřevo na zimu za 2 000kč (naštípaný kubík) a několik hodin na vytopení, ještě potřebujete místo na uskladnění dřeva...
Takže jak jsem psal, el. přímotop by měl bohatě stačit a za elektřinu dáte pár stovek navíc.

Zlatý

Nejrychlejší je teplovzdušný ventilátor.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.