jmachan

cim pokryt v chodbe beton.

kdo poradi ? mam v chodbe podlahu beton na kterem mam linoleum pod kterem se beton poti. cim to pokryt? dlazbu ani koberec tam nechci.

Odpovědi
mosoj

Jestliže máte vlhko pod linoleem tak to není „pocením“ ale máte vlhkou podlahu ( špatně izolovanou).
Na takovouto podlahu lze dát pouze koberec ( a je ještě otázka jestli nebude plesnivět) , dlažba, nebo nechat tak jak je, případně natřít. Plovoucí podlahu už vůbec ne !

venkovan

První je potřeba zjistit proč je v betonu voda. Buď bylo lino položeno na nevyzrálý beton a nebo schází vodotěsná izolace. První stačí nechat beton doschnout, druhé ničím nezakrývat, ale rovnou bourat a izolovat. Koberce by plesnivily, dřevo kroutilo atd.

cukrar

jmachane, je potřeba více informací… že tam nemáte funkční hydroizolaci?

xko

tak dat miralon a položit plovku nebo parkety aby to dýchalo