Ametyst

Čím nahradit Netflix ke sledování pouze filmů ?

Další podmínkou je angličtina nebo aspoň převážně angličtina.
Děkuji za vaše rešerše. 🙂

Nejlepší odpověď
Alesh

Amazon Prime Video … jen za 79 Kč/měsíc. 🙂

Zdroj: https://www.fo­netech.cz/net­flix-prisel-o-korunu-krale-internetove-televize-streamovaci-jednickou-je-sluzba-ktera-v-cesku-stoji-jen-79-korun

Další odpovědi
Michálek1245

My jsme Netflix úplně vymazali. Za tu cenu to prostě nestojí. Navíc přes léto sleduji tak maximální Oktagon, případně jiné sporty a filmy jdou docela mimo mě. Prostě na to není čas a člověk raději stráví nějaké pěkné chvíli na zahrádce nebo pod pergolou. :) A to mi přijde jako efektivněji strávený čas.

Ametyst

Moc děkuji, Aleši.

Alesh

Rádo se stalo.