Michal Kole

Čím, lze vydesinfikovat NESNÍMATELNÝ textilový povlak na matraci na posteli ? Nejde sundat a hodit do pračky

Dostanu tátovu postel i s tou matrací, na které táta spal i s milenkou a NECHCI CHYTIT od nich nějakou plíseň, virovou či bakteriální infekci.

Nejlepší odpověď
briketka10

nečisti ji kup si novou
a máš po starostech :)

Další odpovědi
bolak

já bych ti chtěl jen vyjádřit podporu, ono by se to totiž dost blbě vysvětlovalo u doktora, žes to chytil buď od tátovy milenky a nebo dokonce od táty..

neviem

s prostriedkami čistiacimi :D

Dochy

Tak jsou nějaké ty vysavače na čalounění, ty by se dali použít snad (firma bude vědět co použít – jen aby to nebylo dražší, než nová). Anebo, co takhle to nechat den na slunci a vyklepat? (Desinfekce prababiček 😉

elektrikář

Matrace lze doslova sterilizovat parním čističem. Horká pára Má přez 100 °C by mněla všechny možné bacily zabít.
Lze také použít desinfekční firmy, mají na to chemikálie, a stroje.

Hana Čechová

Sanytol na matrace