Deli

Čím čistíte sklokeramickou varnou desku?

Škrabka, píseček, speciální přípravky?

Nejlepší odpověď
tom004

Nic,extra přípravky.Po uvaření,a vychladnutí,nas­tříkám na desku ocet.Nechám chvíli působit,potom normálně umyji žínkou,vodou.Sporák máme 2,5 roku,deska je jak nová.Ale,dělám to tak,po každém použití.

Další odpovědi
Danča84

Když jsme jí pořídili my, manžel mě varoval, abych používala jen „speciální bublinky“. Zašla jsem do našeho konzumu, jako první mi do ruky přišel Cif, na etiketě jsem se dočetla že na sklokeramiku jde, a od té doby ho používám, deska jen září:-) Takže obyčejný tekutý Cif.

anonym

Mam specialni s ziletkou ( skrabka ) , ale po kazdem vareni omyji vlhkym hadrikem namoceny v jaru . -iv-

Bublinnka

Používám škrabku a Real.