Georgo2010

Čím bezpečně otevřu zavařovací sklenici?

Nejlepší odpověď
Drap

Na truhu jsou i speciální otvíráky na tyto sklenice.Jinak ji lze otevřít celou řadou nástrojů

Další odpovědi
AnnMary

Zaručeně příborovým nožem (tak, že se do sklenice pustí vzduch)…nikdy nezklamal:)))

anonym

V zavařovací sklenici je podtlak. Osvědčilo se mi pustit na chvíli na víčko teplou vodu. Potom to jde rukou.

dědapetr

Záleží jakou zavařovací sklenici,je víc druhů uzavření.
Zavařovací sklenice Omnia-otvírákem na pivo.
šroubovací- nožem

elektrikář

U starých zavařovacích sklenic,rexovek se povytáhl jazýček gumy. U masovek se zatlačila guma do prohlubně ve víčku. Víčka omnia se dají nadzvednout nožem. Na šroubovací víčka jsou klešťové otvíráky.