zjentek

Chystáte si vždy k hokejíčku nějaké ty chuťovky k pívu, nebo coby staré konzervy spíše jen popcorn a colu?

Odpovědi
da ny

Popcorn nejím.
Colu, jen v sebeobraně (nic jiného není) nebo, když potřebuji
„protáhnout trubky“.
K hokejíčku si nechystám NIC. Ani nechroupám mrkev 😉
Hokej už nesleduji/nezajímá mne. Skončilo to Naganem (jak jsem psala).
Takže chuťovky si chystám, kdy chci. Bez hokeje, bez piva.

jirka F

Většinou na jeden zápas protože v sobotu a neděli je u nás krám zavřením.

elkon

Nechystám nic, protože mě zajímá maximálně tak výsledek. Doba kdy jsem to „žral“ už je dávno pryč. Chodil jsem na hokej pravidelně 38 let, ale už mě to nebaví.