vivatis2-

Chyba na MC?

Hrál jsem minecraft beta 1.8. a okolo domu jsem si postavil plot.Je večer a přišli tam dva zombí ty to nepřeskočili a ani mi nic nedělali tak jsem je nechal pak tam přišla kostra tu jsem zabil protože sřílí.Ted' ta chyba po 5 minutách tam přišel pavouk A PLOT PŘESKOČIL! Je to možné že pavouk přeskočí plot já myslel, že lagy už zmizeli nebo je to normální?

Nejlepší odpověď
eLx

nechceš radši pořídit účet na nějakym fóru k tý hře nebo co to je? tohle je fakt už na pěst..

Další odpovědi
Nanoon

Hm, bug, to se stává. MC hraju, ale nejsem nějaký odborník, abych ti poradil. Takže se se svými dotazy ohledně MC obrať raději na nějaké fórum, tady to většinu lidí stejně nezajímá.

OuSí

O bug se nejedná… Pavouk v 1.8 může přelezat takřka cokoli… dokaže vyšplhat i na střechu domu :) Jinak to forum by bylo lepšé :)