Mára.kunta

Chutná vám chleba s máslem?

Chutná vám i bez šunky… No proste bez niceho?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Chutná, ale chleba se sádlem je lepší.

Další odpovědi
anonym

Chutná,ale musí být pouze čerstvý,pak už né,potom raději upřednostňuji chleba se sádlem a škvarkama.

tatanka

Dobrý, nejlépe domácí chléb, taktéž i máslo a trochu soli- báječná vzpomínka na dětství.

KatkatkaW

strašně.

Mirdas

a s cibulí ? Skvělé.

quentos

A proč by ne? Ono tedy záleží na kvalitě daného chleba. Ale ještě jsem nezažil, že by mi nechutnal.
Von snad někomu nechutná…?

mosoj

Chutná mně samotný chléb, nejvíce kůrka a pata.
Jenomže ty paty co míval starý kulatý tříkilový bochník chleba, to dneska nikdo nezná. Byl sice kulatý ale „patku“ měl v jednom místě a správně popraskanou.
Jo a stál něco kolem 8 Kčs.
Doplňuji:
Ale i dnes není chléb jako chléb, ale i dobrý se najde.

Nevíteto?

Mě moc nechutná máslo, takže ne 🙂

atena11

Chutná mi to jen tak samotný, ale ještě víc mi chutná, když chleba nmazaný máslem dám na pár sekund do mikrovlnky aby se máslo rozehřálo :)

redy

Chleba není k jídlu, když si ho ukrojím, tak se mi oddělí kůrka a vnitřek se rozpadá, děsně drolí. Máslo taky nic moc. Ale dostala sem už tip na chleba. Stojí 55 Kč, ale to už je dobrota, akorát že pro něj musím jet až čtyřicet kilásků .Jinak babčina chleba peče, a to je mňamka.
Odpověď je: Jak kterej, máslo nijak nemusím. Já spíš slaný rohlíčky s marmeládou 🙂–(domácí)

MirKop

Kdyby k tomu byl i hrneček mlíčka…

lota

Ano, s pravým máslem ano. Pro trochu přilepšení mi stačí špeka soli.

briketka10

miluju ho s máslem a plnotučnou hořčicí mňam :))