Mirdas

Chtěli jste být někdy špiónem?

Kdy?
Pro koho?
Proti komu?
Proč?

_

Já ano!
Bylo mne asi devět let.
Přál jsem si pomáhat indiánům a informovat je o podlých záměrech bělochů.
Zdálo se mne to spravedlivé.
-

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdy jsem neměl podobné ambice. A jak je to u tebe?

Další odpovědi
BANAN93

jo já jsem https://www.y­outube.com/wat­ch?v=AH0i8rFU­iV4

ničím zločinecké organizace po celém světě a jsem na volné noze, protože agentura která mě v dětství unesla a vycvičila, se mě pokusila obětovat

akorát nejsem 47 ale 93 :D

RyuzakiKate

Jo, vždycky! A myslím, že pro to mám i vlohy, skoro si mě nevšimnou, a to se ani nemusím schovávat za novinami ;D

pucipuci

Od dětství do současnosti,sa­možřejmě proti padouchům,a proč? No protože jsem v tom nejlepší.

arachis

Asi ve svých 10–12 letech jsem již byla Brutální Nikita. Předstihla jsem toto dílo o celých 10 let.

lexx

ne. je to škůdce národa co patří na kandelábr

led

Radšej nie, veď čo by som robila, keby zrušili tajné služby. A pre koho by som mala akože špionovať? Kdy? Pro koho? Proti komu? Proč? Radšej ten kýbel a metlu.

luky.1986

Bohuzel o tom nemohu mluvit

zjentek

tak nějak proti svý vůli ..musel jsem sledovat místní budižkničemy, aby vůbec měli nějakýho přirozenýho nepřítele

anonym

Oni mě šmírujou ou ou.

Kyta

Hezká romantika,,ale pokud tě odhalí,jsi mrtvý,,špioni se většinou stříleli,,jen někdy se vymnění,,ale pokud pro ně budeš šedá myš,,jsi mrtev