pekeil727

Chtěli byste vládnout vesmíru?

Chtěli byste vládnout vesmíru? Byly byste buďto diktátorem nebo „neviditelným vládcem“ celého vesmíru (2 biliony galaxií)

Nejlepší odpověď
Drap

Ne.

Ne, je to nesmysl. Žádná taková funkce neni. Špatně udělaná anketa. Chybí v ní jiná možnost.
takovéto otázky nejsou k ničemu. Odpovědi ti nic neřeknou, nic z nich nemůžeš nijak použít. Je to jen otázka pro otázku. Bez zajímavosti, bez obsahu a podobně,

Další odpovědi
ivzez

Ne.

Podle mne byste spoustu podobných otázek
a odpovědí na ně našel v archivu.

Kelt

Ne.

Rozhodně ne, protože i když budu diktátor nebo i ten neviditelný vládce , tak pořád nemám jistotu , že by nebyl někdo proti mně. Ale po pár pivech takové pocity mám.

Lgee

Ne.

Nevím k čemu by to bylo dobré.

Lgee

Kelt – samozřejmě je to nesmysl, ale pokud budeš „neviditelný“ jak proti tobě může někdo být?