olda12

Chteli byste se stat mafianem? Ja ano.

Jak se stat mafianem?Zacit u prodeje nekolkovanych cigaret? Poradte

Nejlepší odpověď
Chandler

Aby mě pak někdo odpráskl? Né, díky.

Další odpovědi
salsa verde

zkuste požádat někoho kdo bude mít potomka zda mu můžete jít za kmotra. tím by se mohla kariéra mafiána nastartovat.

rybíz

Opravdu si myslíš z dlouhodobého hlediska, že je to dobrý nápad? Nic není jako ve filmu. A bavilo by tě žít ve strachu, že se nedožiješ zítřka? A pokud ano, Kájínek už ti drží fleka.

nabubindes

hodně štěstí… jo, napadlo mně zkus začít u toho co opravdu umíš?!

Hudler

Zkus assassin 😁 Pokud jsi z nějakého většího města, tak nebude problém.

anonym

Dříve to byla brnkačka. Na tuhle práci měli soudruzi i VŠ.
Dnes je všude plno velmi schopných a úspěšných samouků.
Každý začátek je těžký. Hlavně,ať tě nenajdou podříznutýho v průjezdu.

Don Giovanni

Hledám do rodiny lidi kteří chcou být někdo a umí držet jazyk za zuby když policie vyvýjí nalak aby někoho práskli

Jimmy001

kdyby někdo chtěl dělat v mafii či nějakou založit tak jsem jeho člověk 🙂

elForens

Povidej, jen nějaké bližší info, ne moc, pořad jsme na internetu.

Don Giovanni

Přidej se ke mě založl jsem mafiánskou rodinu už před 3roky

Doom04

Ahoj od 11 let jsem chtěl být mafián, zůstalo mi to do teď ale furt nemůžu nic najít proto píšu tobě.

elForens

Chci vědět vic

Alexis-619

No já bych spíš řekl že když tady člověk nebude mít prachy tak nesmuže nic jde jen o penize za prachy jde vše :))) tím se řídím já