darysa

Chtěla bych zakonzervovat byt, který má nové plynové etážové topení a přijde mi zbytečné platit zálohy za plynoměr.

Poradíte mi jak to udělat, aby se etážové topení nezničilo? Děkuji

Nejlepší odpověď
Sůwa

Mělo by stačit, aby systém byl naplněn topným médiem a aby nezamrznul. Pokud je to voda, musí být zajištěno aspoň temperování. Dají se k tomu účelu použít el.topné kabely, ale v tom případě musí zůstat aspoň el.měr, nebo připojení od sousedů. Současná čerpadla už jsou odolná proti korozi.

Další odpovědi
Mapel

Na zimu se bude zase topit. Vyjde nové připojení levněji, než zálohy do začátku topné sezóny?