Jan12345

Ode dneška mě asi hodinu pálí/řeže penis. Protože je to nepříjemné, poradíte, co mám dělat?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat od dneška mě (pálí,řeže) penis a je to nepříjemné, a když se vymočim, tak se mi chce znovu furt, co s tím? Mám to asi hodinu, co mam delat? Dekuji.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Umyj si ho. Pokud to nepomůže, tak si zítra zajdi k doktorovi.

Další odpovědi
Drap

Umýt, být v teple. Pokud nepřestane navštívit urologa. Bude to zřejmě jen nastuzením.

RyuzakiKate

Vypadá to jako zánět močáku, tak si zkus v lékárně koupit urologický čaj, hodně pij vodu (klidně i s citronem), buď v teple hlavně v oblasti chodidel a ledvin, nejez sladký a kdyby se to po třech dnech nezlepšilo, tak navštiv doktora.

lexx

hodinu že Tě pálí hen oný ? to nic není, seš chlap a ne bambuchle, počkej den-dva a dyž nepřejde samo tak k ornitologovi

anonym

nepotřel jsi si ho tygří mastí? pokud ne, tak to vidím na zánět moč.cest. když zajdeš k lékaři, tak ti dá pilulky a za jeden den je to pryč. po domácku to jde léčit urolog.čajem, hodně pít, žádná káva a alkohol

Saiph

Tak si s ním aspoň nařež dřevo do kamen.

anonym

K urologovi ne, zajděte si s ptákem na kožní/pohlavní nemoce, urolog vám akorát vyprstí řiť a prohmatá prostatu.

quentos

… jóó? A že mi ani jedno z toho ještě nedělal…

anonym

…mýmu spolužákovi jo, jinak jistá procedůra je známá odjakživa.

anonym

…asi podle stádia, spolužák močil krev.