Frajirek2000

Chtěl jsem se ještě zeptat,bude to pasovat na základovou desku ?

chtěl jsem se ještě zeptat jestli tyto komponenty budou pasovat na základovou desku a jestli se vejdou do pc skříně.
ZÁKLADOVKA : GIGABYTE GA​-H67MA​-USB3​-B3 ​- Intel H67 1958kč s DPH
GRAFIKA : Sapphire HD 5670 ​(11168​-32​-20G​) 1GB, PCI​-E 1406kč s DPH
MECHANIKA : Plextor PX​-L890SA 837kč s DPH
PAMĚŤ RAM 4× : Kingmax 4GB DDR3 1333 482kč s DPH
PEVNÝ DISK : Samsung EcoGre​en F2 ​- 1TB 1210kč s DPH
PROCESOR : Intel Core i3​-560 2894kč s DPH
ZDROJ : LC Power LC7500 V2.3 Bronze X Type 500W 1322kč s DPH
ZVUKOVÁ KARTA : Nepotřebuju,in­tegrovaná v základovce 0kč s DPH
SKŘÍŇ : HEDY A1210, černo​/červe​ná

děkuji
Doplňuji:
DDarent si na mě nějak zasedl,nemějte mu to za zlé :D :D
p.s nechápu proč tu na mě řve (ještě k tomu špatně) když tomu prostě nerozumím a chtěl jsem se zeptat někoho chytřejšího …

Nejlepší odpověď
casey

nebude ti pasovat procesor i3–560 je pro socket 1156, ale tvoje deska gigabite 1155.
Skrin taky ne, nebot je pouze pro format atx a tvoje deska mikro atx
os potrebujes Windows 64bit vista, nebo 7 Home Premium nebo vyssi. jen ty dokazou vyuzit 16GB ram.
otazka je, jestli to dokazes vyuzit ty. to jsou hodnoty uz pro virtualizaci, jinaj to nevyuzijes.
Doplňuji:
DDarent: napr. ja mam v pc 24GB Ram a celkem ji vyuzivam. Momentalne mam Ram vytizenu na 75%

Další odpovědi
Hlada

Deska má socket 1155, procesor 1156.
16GB RAM je zbytečné.
Do bedny by se to vejít mělo, pokud tam nebude nějaký extrémní chladič. Ten v rozpise není.
Doplňuji:
Připomínka od caseye ke skříni je na místě. Zpravidla ve větší skříni jsou otvory pro menší desky. Čert ale nikdy nespí, takže by to bylo dobré zkontrolovat.

RomanP

DDarent
Ty 4 GB přijdou do tvé hlavy aby jsi než začneš tady psát ty tvé moudra začal přemýšlet , nevím kde jsi vyčetl že RAM 12 GB je maximum.

DDarent

Mně by spíš zajmalo kdo ti takovýhle věcičky bude hledat, když si to můžeš najít sám!!!

a můžu se zeptat jakej máš OS???
proože Wista bere maximálně 6GB RAM, Win. 7 bere 12GB RAM a kam přídou ty 4???

RomanP: nevim kde si vyčetl počítač kterej má 16GB Ram a ktomu I3!!!

emba5

mněls napsat limit a na co chceš po PC.Ale máš tam pár blbostí.Že ti nesedí procesor s deskou už psali.Op pamět určitě 2X4GB popřípadě rozšíříř,ale určitě nebude potřeba.Systémový Dysk nedávejte nikdy z Green Edice mají nízké otáčky 5400ot,hodně spomalují systém a sekají se hry ale 7200ot.Grafickou kartu máš hodně slabou a ještě ji spomaluješ pamětí.1GB DDR3 jsou pomalé a vemou až 30 procent výkonu proti 512mb DDR5 které jsou rychlejší a mají dvojnásobmou propustnost.Zdroji LC se raději vyhni a zvol raději seasonic s tou slabou kartou klidně 400W OEM Bronze.Podívej se na základ v odkaze

Zdroj: http://www.al­facomp.cz/php/bas­ket.php?items=_185F01146­00111VK0116JB010TM001116­S01