Avatar uživatele
Frajirek2000

Chtěl jsem se ještě zeptat,bude to pasovat na základovou desku ?

chtěl jsem se ještě zeptat jestli tyto komponenty budou pasovat na základovou desku a jestli se vejdou do pc skříně.
ZÁKLADOVKA : GIGABYTE GA​-H67MA​-USB3​-B3 ​- Intel H67 1958kč s DPH
GRAFIKA : Sapphire HD 5670 ​(11168​-32​-20G​) 1GB, PCI​-E 1406kč s DPH
MECHANIKA : Plextor PX​-L890SA 837kč s DPH
PAMĚŤ RAM 4× : Kingmax 4GB DDR3 1333 482kč s DPH
PEVNÝ DISK : Samsung EcoGre​en F2 ​- 1TB 1210kč s DPH
PROCESOR : Intel Core i3​-560 2894kč s DPH
ZDROJ : LC Power LC7500 V2.3 Bronze X Type 500W 1322kč s DPH
ZVUKOVÁ KARTA : Nepotřebuju,in­tegrovaná v základovce 0kč s DPH
SKŘÍŇ : HEDY A1210, černo​/červe​ná

děkuji
Doplňuji:
DDarent si na mě nějak zasedl,nemějte mu to za zlé :D :D
p.s nechápu proč tu na mě řve (ještě k tomu špatně) když tomu prostě nerozumím a chtěl jsem se zeptat někoho chytřejšího …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4642 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
casey

nebude ti pasovat procesor i3–560 je pro socket 1156, ale tvoje deska gigabite 1155.
Skrin taky ne, nebot je pouze pro format atx a tvoje deska mikro atx
os potrebujes Windows 64bit vista, nebo 7 Home Premium nebo vyssi. jen ty dokazou vyuzit 16GB ram.
otazka je, jestli to dokazes vyuzit ty. to jsou hodnoty uz pro virtualizaci, jinaj to nevyuzijes.
Doplňuji:
DDarent: napr. ja mam v pc 24GB Ram a celkem ji vyuzivam. Momentalne mam Ram vytizenu na 75%

Upravil/a: casey

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Deska má socket 1155, procesor 1156.
16GB RAM je zbytečné.
Do bedny by se to vejít mělo, pokud tam nebude nějaký extrémní chladič. Ten v rozpise není.
Doplňuji:
Připomínka od caseye ke skříni je na místě. Zpravidla ve větší skříni jsou otvory pro menší desky. Čert ale nikdy nespí, takže by to bylo dobré zkontrolovat.

Upravil/a: Hlada

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RomanP

DDarent
Ty 4 GB přijdou do tvé hlavy aby jsi než začneš tady psát ty tvé moudra začal přemýšlet , nevím kde jsi vyčetl že RAM 12 GB je maximum.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

Mně by spíš zajmalo kdo ti takovýhle věcičky bude hledat, když si to můžeš najít sám!!!

a můžu se zeptat jakej máš OS???
proože Wista bere maximálně 6GB RAM, Win. 7 bere 12GB RAM a kam přídou ty 4???

RomanP: nevim kde si vyčetl počítač kterej má 16GB Ram a ktomu I3!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emba5

mněls napsat limit a na co chceš po PC.Ale máš tam pár blbostí.Že ti nesedí procesor s deskou už psali.Op pamět určitě 2X4GB popřípadě rozšíříř,ale určitě nebude potřeba.Systémový Dysk nedávejte nikdy z Green Edice mají nízké otáčky 5400ot,hodně spomalují systém a sekají se hry ale 7200ot.Grafickou kartu máš hodně slabou a ještě ji spomaluješ pamětí.1GB DDR3 jsou pomalé a vemou až 30 procent výkonu proti 512mb DDR5 které jsou rychlejší a mají dvojnásobmou propustnost.Zdroji LC se raději vyhni a zvol raději seasonic s tou slabou kartou klidně 400W OEM Bronze.Podívej se na základ v odkaze

Zdroj: http://www.al­facomp.cz/php/bas­ket.php?items=_185F01146­00111VK0116JB010TM001116­S01

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet