hacker585

Procesor je velmi vytížený, i když běží jen internet. Co s tím?

Dobrý den, koupil jsem si do počítače, který má na základní desce dva výstupy na pamět RAM, měl jsem předtím 2× 1GB RAM DDR2, tudíž dohromady 2GB, ted jsem koupil novou jednu ram pamět o kapacitě 4 GB, též DDR2, a nahradil jednu ramku za 4 GB, takže mám 1×4 GB a 1×1 GB, dohromady novou ram paměť 5 GB, vše funguje bez problémů, ale procesor je velmi vytížený i na 100%, a to mně běží jen internet, při běžném provozu je procesor na 88%, nevíte někdo, co s tím? V biosu se to nedá nastavit nějak, popřípadě jak? A co mám udělat? Děkuji za rady :)

Nejlepší odpověď
Putin

V první řadě to může být vir. Pokud máš jakýkoliv antivirus, zkus PC zkontrolovat, pokud se i tak nic nestane, poptej se na serverech, které se věnují právě počítačům. Tady ti poradíme pouze jen tak lehce 🙂 (Poradil bych ti i CCleaner, ale je na něj velká kritika)

Další odpovědi
fcoop

Podívej se do „Správce úloh“ – uvidíš,co ti procesor tak zatěžuje.
Jinak – zadej do Google „Přetížený procesor“....­....naskočí ti víc příčin,najdeš si identický,nebo příbuzný důvod.
Dost pravděpodobný důvod se jmenuje „breberky“.
http://krata.bu­bakov.net/tipy-triky-finty/navody/su­perantispyware/proh­lednuti-pocitace-na-skodlive-kody-v-superantispywa­re.html

A! Opatrnost je matka týdletý......­....jóó…moudros­ti.

anonym

Doporučím Glary utilities,pak pokročilé nástroje a klik na správce procesorů,
tam se ukáže monitoring volných procesů a jejich volitelné zastavování.
Pak zkuste systémové nástroje,dát opravu souborů a abnovení registrů.
Glary ke stažení zde:
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/gla­ry-utilities/

quentos

Tak a teď si to zkuste přečíst na jeden nádech, protože v původním příspěvku nebyla jedna jediná čárka. To jsem zvědavej.

anonym

S čárkama problém nevyřeší.

fcoop

Na co?