pesvlcak

Chtěl bych více zarůst ale nevím jak na to?

Chtěl bych poradit něco co podpoří růst vousů i ochlupení, je mi už 24 a nejsem spokojený s kvalitou vousů a ani chlupů.
Děkuju

Nejlepší odpověď
člověk

řekni partnerce,že takto to zařídila příroda a pokud se ji nezdáš ať jde o dům dál,ale jinak buď rád,že se nemusíš moc holit,říká se,že chlupatí se více potí,protože chlupy jsou na lidech jen na odvod potu a větrání kůže,takže tvé tělo nepotřebuje větrat,se máš

Další odpovědi
anonym

Pochybuji,že existuje prostředek,který by to ZÁSADNĚ ovlivnil.Možná nějaký vitamin.Možná.

FOG

Muj deda vzdycky rikal,ze se to musi pohnojit „kurincama“ a pomazat medem.
Pry kurince vousy „tlaci“ a med zase „tahne“.