Chtěl bych být programátor

Zatím jsem na ZŠ. Tak se tedy ptám na jakou střední školu bych měl jít?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Minimálně nějakou školu elektrotechnicky založenou.

seznam škol je na http://www.in­foabsolvent.cz nebo na Úřadě práce ve tvém městě.

Jestli chceš můžeš mi napsat na mail michal.kolesa@seznam.cz

Můžeme to probrat podrobněji

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Programátorem chce být na začátku každý, po 4 letech to hodně prořídne. Jeslti chceš doporučení, tak jezdi na burzy škol, koukej po průmyslovkách, slaboproudé elektrotechnice a podobných oborech.

Ptej se třebas na jazyky v kterých se na škole učí, škola kde je vrcholem visual basic z tebe programátora neudělá, ale naopak třebas elektrotechni­ka ano.

Michálek1245

Tak jím buď. Nicméně ono je to tak, že každý si myslí, že je to jen o programování aplikace a jakože hackování a tak. Ono je to o dost složitější. Člověk je většinou zahrabaný v tabulkách a není to jen o škole, ale také o vlastní studiu. Nicméně já osobně bych ti taky nedoporučil jít vysloveně studovat na programátora, ale spíš se v tom vzdělávat a dělat nějaký vedlejší obor. Třeba ekonomku. Nebo IT ve zdravotnictví. 😉