SipLuca

Chorvatsko – Omiš, Nemira – byl tam někdo?

V létě jedeme poprvé do Chorvatsko do letoviska Omiš. Chtěla jsem se zeptat jaké to tam je, co moře, večerní procházky, zábava atd.

Odpovědi
hanulka11

Dcera na Omiš moc vzpomíná , moře čisté, plno obchodů, zábava , všeho dostatek, krásné procházky .Říká, že by jela hned dneska

MacinaN

My tam byli minulý rok v září a musím říct že vážně super. Doporučuji tam jet až po prázdninách, protože pak je tam mnohem méně turistů. Jinak jestli můžu doporučit, tak přes tuto stránku http://www.uby­tovanivchorvat­sku.cz/omis/ se tam dá sehnat velmi hezké a nijak drahé ubytování. :)