lerak14

chodíte raději do zoo nebo hrady a zámky?a kdy naposled?

Nejlepší odpověď
panenka

Navštěvuji oboje ale protože mám děti tak nejvíc navštěvuji ted momentálně Zoo s DINOPARKEM naposledy jsem tam byla před měsícem .

Další odpovědi
verka

Já mám ráda živá zvířátka, takže určitě do ZOO. V zámcích a hradech jsou už jenom vycpaná.
Naposled někdy na jaře. Taky absolvuji i výstavy domácích zvířátek, kde jenom já a děti z mateřské školky děláme jé a strkáme prtíky ke králíčkům a holoubkům.

anonym

na oboje v zoo jsem byla před měsícem a zámky jsme objížděli v létě

bigbít

Já miluji jeskyně a přírodní krásy, než lidské výtvory, jako jsou zámky a hrady…jezdiala jsem po nich v dětství a nějak mě historie zámků nebaví, ale takhle vyjet si někam do Českého Švýcarska…to jsou potom panečku krásné fotky…a nejsou tam davy lidí…

quentos

nebaví mě ani jedno