jirka F

Chodíte po městě pěšky nebo jedete MHD?

Já většinou využiji MHD.

Nejlepší odpověď
GM

Jezdím autem, mám to všude daleko s kopce do kopce a koleno před operací. A taky tahám těžké nákupy, kočičí jídlo a stelivo a nakupuju v akci pro dceru a vnuky, bydlí ve vesnici 10 km, je tam všechno o hodně dražší.

Další odpovědi
Drap

Pěšky, jsme příliš malá obec aby u nás byla MHD

elkon

Podle potřeby, záleží kam se chci dostat a jak rychle (z jednoho konce města na druhý je to i více než 10km). Někdy trolejbusem, na jiné místo tramvají, nebo autobusem. Ale většinou autem.

Emefej

Pěšky, MHD, autem, na kole. Záleží na cíli cesty.

paul1

Převážně pěšky, i po Praze, když jsem tam pracoval.

Rokio

Tak 50:50.

Do práce chodím pěšky a ze zaměstnání většinou autobusem.

iceT

Podle toho kam jdu a s čím se potáhnu, a taky podle toho jak spěchám.
Tam jdu věštinou pěšky, a nazpět mhd, protože nákup.

Filip84

Na kole (98%), autem (2%). Veřejnou dopravou jsem jel naposledy loni, protože jsem píchl kolo. No tak jsem ho dotáhl k vlaku a dovezl domů.

Porkman

Na krátkou vzdálenost pěšky, když ale jedu do Prahy z mé okrajové čtvrti, samozřejmě využiju MHD.

Kajanek

Když to čas umožňuje, tak pěšky. Nedávno jsem si pořídil elektrickou koloběžku, v rámci dopravy místo MHD užasná investice.