suaeda

Chmel se urodil ale…

Z medií jsem se dověděl, že chmel na Žatecku se letos urodil. Údajně to ani nebudou vše sklízet.
Moje otázka je – navštívili jste nějaký pivovar (který) a viděli co se do mladiny přidává za zelený sajrajt? Údajně je to prý výtažek z chmele, ale moc tomu nevěřím. Možná je mezi členy odpovědí nějaký odborník-sládek, který nám vše objasní.
Doplňuji:
Pro -iv- – bohužel pracovně jsem viděl několik potravinářských provozu včetně masikombinátů. A máte pravdu raději tam nechodit a nevidět.

Nejlepší odpověď
anonym

Byla jsem na prohlidce Plzenskeho , ale nic jsem tam takoveho nevidela. ? Me spise zajimala ta ochutnavka . 🙂
P.S. vy radsi na zadne exkurze uz nechodte. Hlavne ne do vyrobny spekacku ! 🙂

  • iv-

Další odpovědi
johana 56

Navštívili jsme tři pivovary,byli jsme spokojeni.
Chmel se urodil ale…pivo určitě podraží.