leachim

Chlapci a chlapi 10

http://www.you­tube.com/watch?v=06y­JIxE0lek nevíte jak se jmenuje ta písnička co hraje od 40:00 ???

Odpovědi
Damiana

Řekla bych, že je to normální instrumentální doprovodná hudba k seriálu. Zní skoro v každém dílu – tahle je zrovna taková akčnější. Možná má nějaký pracovní název nebo spíš číslo, ale samostaná píseň to není. Dříve se do filmů a seriálů moc nepoužívaly písně od různých interpetů, jak je tomu dneska, ale muziku dělal jeden autor (nebo tým – třeba Ormové). Hudbu k seriálu Chlapci a chlapi v tomto případě složil Ladislav Štaidl. Písně jako takové jsou tam použity dvě – v titulcích. V úvodu ji nazpívala Iveta Bartošová, tu na konci Michal Penk.