Pokročilý

Chcou být i chlapi dobíváni? :))

Když kluk napíše, že by to nemělo cenu... má se holka ještě holka vůbec snažit? :) Myslíte, že ze sebe dělá naprostou slepici, nebo ho má skusit dobívat? Viděli se 2x, a vše bylo v pohodě.
Doplňuji:
Omlouvám se za chybu.. :))) chcou být naháněny?:) mě to potom příjde jako vnucování když už jsem někomu napsala 2x a nedostala se odpověd

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Celé se to nějak nepříznivě otáčí. Ženy chtějí být aktivní i tam, kde aktivní "být nemají" a muži naopak přestávají být aktivní tam, kde "aktivní být mají".
Kam tohle spěje... mi řekněte.

Další odpovědi:

Zlatý

Já teda niko nebiju, natož, abych ho dobila, ani chlapy ne.
Navíc chlapi se nedobývají, ti se uhánějí :o)

Doplňuji:
To záleží případ od případu. Dotyčný si musí rozmyslet, jestli mu za to ten druhý stojí.
Navíc se to musí umět, ostatně jako všechno. Dobývání a uhánění může být na úrovni.

Tak to tedy ten kluk napsal ještě docela slušně...že by to nemělo cenu. Mohlo být hůř. Pokud jsi mu dvakrát psala stylem, jakým píšeš sem...

Zlatý

Chce ho?Ať se snaží,ale aby pak nevypadala jako vlezdoprdelka,to kluci taky nemají rádi.A myslím si,že i muži chtějí někdy být dobÝváni....
Doplňuji:
Jéžiš,ať ta slečna,které se to týká,nikomu nikam neleze,když klukovi nestojí ani za odpověď.
I muži mají mají rádi zájem o svou osobu,ale nic se nemá přehánět,natož se pak vnucovat.To by jakákoli holka měla mít hrdost-nechceš?nechtěj,nevíš o co přicházíš-hotovo,vyřešeno.

Zlatý

Na takto psané dopisy se neodpovídá.

Zlatý

Znám dost mužů, kteří chtějí být dobýváni, ale záleží na oné slečně, na kolik je schopna udělat ze sebe chlapa a smířit se s tím, že bude mít vedle sebe babu. Na druhou stranu je plno mužských, kteří byli regulérně uhnáni a ani o tom dodnes sami nevědí. Podle přírody i podle etikety je to přinejmenším divné. Ale co je dneska správné, ne? Osobně si myslím, že muž, který nechává veškerou aktivitu na ženě není chlap a opora do budoucna už vůbec ne.
Btw - to co píšeš ale nevypadá na "žádost" o dobývání, ale jako normální odmítnutí, být tebou bych do toho moc nešťourala nebo se spíš zbytečně ztrapníš. A to za to nestojí, ne?:-)

Zlatý

nejenže se "nedobívají", oni se ani "neskousávají"

Pokročilý

Souhlas, "dobít" by si asi nepřál žádný. "Chcou" ? promiň, nemluvím vesničinou.

Pokročilý

Šmarjá to je chyb :/ No, z toho co jsem pochopila, tě očividně nechce. Takže rada je jasná: Dočkej času, on se najde někdo, komu se budeš líbit ty a on tobě zároveň. Času máš dost.

Bronzový

Nechcou!
Jen jsou ženský čím dál víc voprásklý!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.