Freja

Chci se dostat na gympl

Je mi 10 a chci se dostat na gympl. Jsem blbá a ve škole to nevypadá úplně na jedničky. Taky nevim co proto udělat. Prosím poraďte mi jak začít a tak.

Odpovědi
Drap

Začít se učit a brát školu vážně. A potom dále zase učit a učit. Samo to nepůjde.

Emefej

„Chci se dostat na gympl“ a „jsem blbá a ve škole to nevypadá úplně na jedničky“ není ta nejlepší kombinace. Začni se lépe a efektivněji učit.

hanculka

já když jsem dělala příjmačky na osmiletý gympl, tak jsem hodně cvičila různý scio testy, abych se připravila na zkoušky. Jenže bez učení a brání školy vážně to fakt jde těžko, navíc je dobré mít trochu myšlení. Chodím do třídy a máme dost jedinců, kteří se dostali na gympl třeba z 5. místa, ale teď mají jenom 4 a 3 – je to fakt smutný. Nejlepší je trochu se učit a podívat se na starý scio testy