Bronzový

Chcete opravný mód pro zdejší otázky/odpovědi?

Mám na mysli tlačítko "Opravit", které umožní upravit text v rozsahu dejme tomu pěti/šesti znaků. (či spíše dle rozsahu textu) Zkrátka, aby se dalo pár písmenek změnit/přidat - opravit překlepy a nedoklepy. Vím, je tu možnost náhledu, však mě to jen napadlo...
Doplňuji:
Pro nechápavce - po změně 5 znaků k nedorozuměním rozhodně nedojde! (proto jak píši - jem možnost změny pár písmen - nic zásadního)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Zlatý

Chci s výhradami

Doplňuji:
Neměla jsem jinou možnost na výběr.

Přiznávám, že dělám překlepy. Štve mě to, ale jako bych je neviděla - píši všemi deseti - projeví se každá změna klávesnice. K tomu "porouchaný" malíček". Výhoda opravy. Ale souhlasím se zzzzz - co je lepší řešení?

Nevýhoda - ta možnost už zde byla. Jenže docházelo k "podvodům." V průběhu toho, co jsem zde, se objevillo mnoho jedinců, kteří svou zcela chybnou odpověď opravili (samozřejmě pokud neobdržela bod) a pak reagovali jako géniové. Nebudu uvádět jména, aůe dáí se vše najít v diskuzi.

Další odpovědi:

Zlatý

Nechci

Na překlepy kašlu:-)))

Zlatý

Nechci

Myslím, že ak niekto píše krátky text, ktorý sa zmestí do okna bez posunu, má možnosť si skontrolovať správnosť skôr než "zbrklo" stlačí ´odeslat´.

Skôr by sa hodilo, vrátiť, čo už tu bolo a to
možnosť zväčšovať editačné okno,
takže pisateľ má celý text stále pred sebou a nestráca sa mu pri písaní dlhšieho príspevku.

Na tému "preklepových šampiónov" opýtajme sa otvorene, zbaví ich to preklepov? Podľa mňa nie, mnohí (ako aj ja) píšu v snahe napísať text čo najrýchlejšie, mnohokrát ani nepozerajú na prsty a obrazovku, len myšlienky vkladajú do okna a hneď odosielajú. Až keď sa to objaví pekne vytlačené, uvedomíme si, čo sme "spáchali".

geekocz to v doplnil presne, žiaľ ľudia sú rôzni a nájdu sa aj tí podľa jeho popisu:
"Pak by si lidi sami mohli upravovat otázku" (aj odpovede - moja vsuvka) " a po upozornění na chybu z vás dělat debila, že to mají správně."

Stříbrný

Nechci

Nechci

Zlatý

Chci

Taky už mě to párkrát napadlo, na překlepy jsem kadet. Ovšem chtít můžeme, záleží však na adminovi.

Stříbrný

Nechci

Není důvod. Každý si může napsat odpověď nanečisto, nehledě na to, že je zde možnost odpověď doplnit. A tazatel ocení správnou radu, i když je napsaná ne zrovna česky.
Navíc, zbytečně by docházelo ke zmatkům v důsledku oprav.
Doplňuji:
Když jsou jen slova delší pěti znaků, tak máš recht. Ale tady jsou, až na jedno, slova kratší.

Bronzový

Nechci

Nechci

Pokročilý

Chci s výhradami

Doplňuji:
Proto je možnost doplnit. Pak by si lidi sami mohli upravovat otázku a po upozornění na chybu z vás dělat debila, že to mají správně.

Bronzový

Chci

Doplňuji:
Proč ne, každá vychytávka se hodí, občas se překlepnu.

Stříbrný

Chci

♫♫♫

Pokročilý

Chci

Doplňuji:
Otázku by si měl každý dobře rozmyslet, zkontrolovat v náhledu a teprve potom ji vložit. Tam by tlačítko pro opravu být nemuselo. :-) Odpovědi si sice můžeme před odesláním také pořádně přečíst, nicméně občas se asi každému stane, že by rád napsaný text pozměnil nebo opravil a nejde to.

Chci

Bronzový

Chci s výhradami

Nechť o tom rozhodnou ostatní:-)

Stříbrný

Chci

Doplňuji:
Také bych uvítala možnost opravy překlepů.
Líbí se mi i to, co zmiňuje Led – možnost
zvětšení editačního pole by se hodila ...

Pokročilý

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Ad quentos. Mně se nevyrovnáte :-)) . Protože píší všemi deseti, mám problémy, když změním klávesnici. K tomu "porouchaný" nalíček ... Takže bych opravu uvítala.

Jiný problém. Nevím, zda si vzpomínáte, že se objevili určití jedinci, kteří napsali chybnou odpověď, pak ji dodatečně opravili. To nebylo fér - nebudu jmenovat ty, u nichž se to pravidelně opakovalo, , dá se najít v diskuzi :-))

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.