Katrous

Cestovní ruch jazyky

Dobry nenasla by se naka skola zamerena pouze na cestovni ruch ne na hotelnictvi jenom v jednom jazyku a to NGLICTINE NEMAM TOTtiz druhy jazyk mam jen anglictinu jinak mam vyuziti digitálních technologii coz je druha informatika díky za radu neboli odpoved
Doplňuji:
ne všudejsou školy s hotelnctvym kdyz najdu nakou s jenom ces.ruchem tak potrebuju dva jazyky

Nejlepší odpověď
Drap

Na pouze cestovní ruch snad žádná škola neni.
A cestovní ruch neni nikdy jen o jednom jazyku.

Další odpovědi
hanulka11

i na jiných středních školách jsou většinou nutné 2 cizí jazyky – divím se že máš jen jeden – zvlášť když tě láká takovýto obor – pak stejně při hledání zaměstnání budou požadovat víc než jeden cizí jazyk

Sandy

Samozřejmě, že jsou školy, kde se učí jen cestovní ruch. Teda abych byla přesná, většinou se jedná jenom o obor cestovní ruch, musíš trochu hledat a ve škole Ti určitě pomůžou najít nějakou takovou školu blízko bydliště.

Jinak k jazykům – jelikož studuju cestovní ruch, tak jsem se toho ze začátku taky bála, ale zjistila jsem, že úplně zbytečně. Další jazyk se totiž začíná od začátku, žádný učitel nemůže očekávat, že se ve třídě sejde třicet lidí, kteří se tento jazyk už někdy učili. Zatím se věnuj angličtině, uvidíš, že to přijde vhod a až přijde čas, začneš se učit i další jazyk. :)

Ivetka303

CR se vyčuje na mnoha školách – nevím, zda myslíš SŠ nebo VŠ – já mám VOŠ cestovní ruch a i VŠ CR – vždy jsem měla 2 jazyky, ale druhý jazyk je brán spíš jen jako bonus – důležité je mít jeden jazyk, který líp ovládáš.
V CR se učí nejen jazyky,ale i statistika, geologie, ekonomika apod.