lukas.lukas

Cestovaní do USA

Pomůžete mi – CO všechno potřebuji pro cestu do ameriky ?

Odpovědi
turistika.cz

Dobrý den, záleží, na jak dlouho a za jakým účelem jedete. Pokud se jedná o pobyt do 90ti dní, nepotřebujete vízum, jen vyplnit formulář a poplatek, více na odkazu níže …

Zdroj: www.turistika­.cz/rady/dokla­dy-pro-vycestovani-do-usa-viza-a-dalsi-informace

vlajan1981

Ona cesta do USA není až tak jednoduchá jako do jiných zemí. Co vím, tak to určitě chce si předem vyřídit vízum. Tedy to mi alespoň říkala kamarádka, která nedávno letěla do Chicaga. Je toho ale víc. Docela dobře to mají shrnuté tady https://www.cklub­.cz/pruvodce/spo­jene-staty/chicago Celkově tam mají podle mě super rady. Zkus mrknout. :)

FOG

Jinak,USA je stale jeste severni amerika.