Yavin

Český národní panel

https://www.na­rodnipanel.cz/de­fault/index/
Jste tam někdo registrovaný? Prý se tam dá i něco málo vydělat. Jen by mě zajímalo asi kolik. Nedělám si žádné iluze, takže jestli to bude 1500 měsíčně, tak to bude tak akorát. Díky

Odpovědi
ondra07

Nevím, jak to funguje konkrétně na tomhle, ale jsem zaregistrovaný asi na dvou jiných a už to ignoruju. Posílají mi nějaký dotazník asi jednou za měsíc, takže to nemá vůbec cenu..
nejlepší je si najít brigádu nebo práci, kde si nějakých blbých 1500 Kč vyděláte raz dva. To je můj názor, jediná brigáda přes net, co by mohla fungovat, je psaní článků.
koukněte na jobs.cz, tam toho je plno :) A podvody to nejsou

jmhad

Nejsem,moje zkušenost je,že vše pokus,jak vytáhnout z jiných důvěřivých peníze.I v pe­něžních vztazích platí fyzikální zákon o zachování hmoty.

Kamila H

Ahoj,
jsem registrována. 1500 měsíčně jsou stále iluze, platformu beru spíš jako krácení volného času, kdy čas od času to nějakou korunku vynese. U mě se to reálně pohybuje do 500 za ROK. 😀 Ale věřím, že dotazníky pomůžou zmapovat názory populace, já osobně mívám názory odlišné, než většina populace, tak mi přijde žádoucí, aby byly vyjádřeny. 🙂
Takže Český národní panel doporučuji spíš pro zábavu, než pro výdělek.

MPLogin

Já jsem byl, ale přijde mi, že teda rychleji dosáhnu minimální výplaty u Market agentu.

Zdroj: https://vydelat­.zacit.cz/ces­ky-narodni-panel.html