Rokio

Je možné vydělávat psaním článků? Pokud víte, tak jak?

Samozřejmě nemyslím, že by se tím mohlo živit, ale jako přivýdělek.

Odpovědi
postcd

stačí googlit. možná najdete na webtrh.cz nějaké poptávky psaní
také se mi vybaví:
copywriting.cz
kupclanek.cz

Kepler

Nejlíp stát se redaktorem. Nebo aspoň externím spolupracovníkem.

Kankys

http://100zpu­sobujakvydelat­penize.cz/jak-vydelat-penize-psanim-clanku/

danda5

Já to zkoušela, ale není to nic moc, byla jsem na copywritingui a vždy zamítli. Ale můžu poradit jiné, tvorba webů+videa+vše pro on-line zábavu. Honoráře slušné.

Michálek1245

Proč by to nešlo? Pokud jste šikovný a děláte to na plný úvazek, tak je to docela fajn obživa. Třeba tady paní dělá copywriting a podle všeho si vydělá docela slušně. Teda když si rozvrhnu cenu za normostranu: https://kvalit­neseo.cz/copyw­riting/ :) Já to dělám tak na půl v rámci marketingového poradenství, ale občas si něco napíšu, když mě to téma zajímá. Začínal jsem jako copywriter a dá se tím vydělat dost slušně. Kvalitní obsah prostě vždycky klienty bude zajímat. 😉