Lucimia

Červené puntíky na penisu?

Jedná se o malé červené nebolestivé puntíky, které nepřesahují nad pokožku a jsou jenom na žaludu. Měl je někdo z vás (mužů)? Přítel už to má během jeho života podruhé, poprvé jsme z toho byli celkem vyjukaní, ale po pár dnech to zmizelo. Doufáme, že tentokrát to zmizí stejně rychle.
Jen by nás zajímalo, čím to může být? Nemůžu na internetu nic najít. Oba jsme zdraví. Nevíte?

Nejlepší odpověď
rynek878

mám takový dojem,že je to způsobeno větší agresivitou výměšku z vaší vagíny.Nejde o nic vyjímečného.

Další odpovědi
člověk

zaleží na tom,jakou používá partnerka rtěnku.......

Miroslavst

Třeba je to důsledek toho, že to strká kam nemá :D
Ale vážně: může to být způsobeno mnoha faktory. Od kořeněné stravy, přes pot až po reakci na váš sekret. Bez podrobného vyšetření nelze odpovědět.
Už vůbec nelze odpovědět, zda jste oba zdraví. To by byla spekulace.

Michal

Navštivte lékaře.Věřím,že bolest by vás tam přivedla rychleji.(O bolesti nic ve zlém a ani vám ji nepřeji)Michal

Zdroj: život