SpiderRoy

červená karta

Proč hráči protestují, když jejich spoluhráč dostal červenou kartu? Rozhodčí už své rozhodnutí zpátky nevezme ne? Tak kčemu další diskuze za které jsou zbytečné další žluté karty?

Odpovědi
LejdyTerr

Protože jsou tak rozparádění hrou, že za každou cenu se potřebujou prát a řvát a ukázat, jací jsou machři.....

Reuef

protoze ne vzdy rozhodci piska rovinu

venkovan

Takže mám pocit, že kapitán týmu může rozhodčího trochu umravnit, ale ve své podstatě – když na to čílení tak nádherně reagují diváci. A když se diváci vyřvou, nekecají tolik do politiky.
Proč by jinak byl sport podporován (prakticky ve všechy vlády světa do sportu rvou neuvěřené množství peněz).