josefosmy

Ceník ojetin ?

Zdravim všechny, chci se zeptat zda je někde na netu nějaký online ceník ojetých vozidel. Prostě když mám na prodej nějaké vozidlo v jisté výbavě tak abych měl reálnou představu o jeho ceně.
Doplňuji:
Nejedná se přímo o konkrétní vozidlo. Občas pomáhám známým prodat svá auta. Je mi jasný, že mohu porovnat cenu s jinými inzeráty. Kolikrát se ale najdou úplně stejná auta s hodně velkým rozdílem v ceně. Proto bych uvítal nějaký ceník či tabulky něco jako mají pojišťovny při odhadování škod…

Odpovědi
anonym

proboha jen nevypisuj nic na aaaauto pr…! Tam ti toho nakecaj a ty budeš schopen auto k prodeji nabídnout zrovna jim,ale potom spláčeš nad výdělkem! Podívej se do jiných nabídek „prodej aut“ a tam zjistíš za kolik bys mohl prodat to svoje.
P.S. Proč nenapíšeš něco o svém autě,ať víme o co jde a sami mohli určit cenu ?!