Deff

Cena za energie a služby – 1+kk/1?

Dobrý den,

chci se zeptat na orientační částku, kterou dám v Praze za energie a služby v bytě tak 1+1/kk? Samozřejmě nečekám, že mi někdo řekne přesnou částku na koruny ale budu rád za každou radu nebo zkušenost.

Odpovědi
pizlicka

kdyz si najdes reality.1plus kk,v popisu jsou nekde napsany i mesicni naklady.to mas ruzne,pokud je to byt v osobnim vlastnictvi,po­hybuji se max.do tri a pul tisic za mesic.

lally

Máte-li na mysli byt 2+KK velikosti zhruba 60 m2, za služby a energie zaplatíte cca necelé 4000 Kč. Záleží ale na velikosti bytu v m2 a také na stáří domu, zateplení domu, výšce stropů, stavu oken a dveří, způsobu vytápění.