Hyperaktivní Veverka

Čelisti . Jaws

Kde bych se mola online a zadarmo dívat na film Čelisti, prosím? Pokud možno, tak jestli znáte nějakou stránku sonline filmama, kde by tenhle film byl, děkuju.

Odpovědi
Muerte

nevim jestli to tam je ale mrkne se www.kinotip.cz tam mas aji navod jak sledovat filmy bez megavideo pokud vis co to je a jeste jedna strabka www.koukej.xkrat.cz u koukejxkrat je pozadovana registrace

Zdroj: ..

Sniper37

Když online, tak www.checkuj.org, ale myslím si, že je to lepší stáhnout na uloz.to, zabere to jen pár minut a pokud máš pomalejší net, tak se ti na to bude lépe koukat