Časový posun praha dubai a dubai colombo

Odpovědi
hanulka11

Dubaj nebo také Dubai je nejlidnatějším a druhým největším emirátem Spojených arabských emirátů. Ve městě Dubaj (Dubaj city) žije cca 99 % obyvatel emirátu. Let z Prahy do Dubaje trvá přibližně 6 hodin, časový posun mezi Prahou a Dubají je + 2 hodiny v době letního času a + 3 hodiny v době zimního času.

. Jak jsme postupně přelétali časová pásma, uvědomil jsem si, že v Dubaji budeme muset posunout hodinky o tři hodiny dopředu a v Colombu pak ještě o další dvě hodiny

Zdroj: http://www.fop­.trigas-geo.cz/srilan­ka/lanka1.htm