Petusinka

Canon ixus 115 hs stříbrný…kde ho sehnat?

Dobrý večer,
moc Vás všechny prosím o pomoc. Nevíte, kde by se dal sehnat fotoaparát CANON IXUS 115 HS STŘÍBRNÝ, který se již nevyskytuje v běžném prodeji? Nemáte někdo nějaký tip, popřípadě neprodáváte ho někdo použitý? Neznáte někoho, kdo ho prodává či nějaký bazar, kde ho mají? Je mi jedno, jestli bude nový nebo použitý, pouze musí být plně funkční. Sháním pouze a jen tenhle.
Moc děkuji za každou reakci, je to opravdu naléhavé.

Odpovědi
Děda Louda

Zkus toto, uvádějí zboží skladem:
http://www.pcpro­kazdeho.eu/cz-detail-870220.html

Petusinka

Já už jsem právě projela snad celý net a nikde neni dostupný…ale děkuji za snahu:)