Canderel sladidlo, kde koupím?

kde lze koupit sladidla firmy canderel?

Nejlepší odpověď
ReHu

http://www.ro­bertsons.cz/Pro­duct_Detail.as­p?Position=2&Pro­dID=196&CZ=1

Aspartam > na trhu se objevuje pod různými obchodními značkami (např. NutraSweet, Canderel, Equal, Fansweet, Irbis).

Jiný zdroj :
Aspartam je umělé náhradní sladidlo, které je doslova životu nebezpečné. Je obsažen ve všem co je dia (bez cukru) limonády, žvíkačky, bombón ….. Byl obějeven v roce 1965 a označován také jako: NutraSweet, Canderel, Equal, Fansweet, Irbis. Molekula aspartamu se skládá ze tří složek: kyseliny asparagové, fenylalaninu a metylalkoholu (dřevný líh). 1) Kyselina asparagová – poškození mozku 2) Metylalkohol – se rozkládá na formaldehyd (balzamovací tekutina, karcinogen třídy A). 3)Fenylanin – ve vyšší koncentraci může způsobovat úzkost, bolesti hlavy, zvýšení krevního tlaku…

ENSN

Dobrý den, mám doma několik desítek sladidel Canderel…Pokud máte ještě zájem, tak mě prosím kontaktujte na mém emailu : tom.pazdrat@seznam.cz . Není problém se dohodnout na normálních cenách. Děkuji