Pokročilý

C# nebo JAVA?

Co je jednodušší? Co má lepší uplatnění na trhu práce a lepší platové ohodnocení.. ? Takže co se víc vyplatí učit se? A jaké jsou jinak výhody a nevýhody obou jazyků?
Doplňuji:
Hlavně bych se chtěl zaměřit na grafické programy (nekonzolové). Pro to je lepší co?

Odpovědi:

Bronzový

C# se využívá většinou při tvorbě konzolové či grafické aplikace.
Java se využívá při tvorbě webových aplikací nebo aplikací do mobilu.

Každá má co do sebe, a každá firma hledá jiného programátora. Oba programovací jazyky jsou o NameSpace, Class a Functions. Zkuste si něco naprogramovat a uvidíte co je pro Vás jednodušší.
Doplňuji:
Každé má co do sebe, GUI umí každý program, ale jak jsem psal Java je spíše webová, tak že je i na všechny OS. C# je jednodušší. Jak jsem psal vybrat si musíš ty.

Pokud chceš ale pracovat měl by si umět všechny jazyky (já se je učil 3 roky) - Java, C#, Visual Basic, C++, Pascal, PHP, MySQL, HTML, CSS, JS

Bronzový

Java je dnes in, kreativní programátor se zkušenostmi se dnes vydělá slušné peníze. Na druhou stranu C# je univerzálnější. A co se týče trhu práce, dá se využít ve více specializacích, firmách.
Oboje má něco do sebe. Jestli je vám jedno s čím začnete, tak zkuste Javu. Potřeba znalosti ostatních důležitých jazyků pak přijde tak nějak sama, jde jen o to vůbec začít.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.