kurec

Byly by jste raději kdyby všechny zastávky v ČR by byli na znamení?

Cestující by museli VŽDY dat znamení řídíči že chtějí vystoupit. A cestující co by chtěli nastoupit tak by museli VŽDY stát na zastávce s natáhnout rukou ať zastaví.

Odpovědi
da ny

Dovolím si odpovědět.
Patrně se ptáte žen („Byly byste …“).
Ne, nebyla bych ráda, kdyby všechny zastávka v ČR, byly na znamení. 😉

elkon

Je mi to jedno, jezdím všude autem. A MHD máme na tlačítka, zvenku i zevnitř.
Nepíše se by jste, ale byste.

aliendrone

ZBLÁZNIL SES?!? Zapomínáš, že žijeme v DEM(ENT)OKRACII? Už jen náklady na pořízení spešl „zastavovacího semaforu“ či jiného zařízení by byly astronomické. (tohle šanci se napakovat by si havloidi nenechali ujít!) Muselo by se vypsat výběrové řízení, to náležitě „prokapříkovat“, následně po instalaci a zjištění, že je "zastavovač "NANIC totéž absolovovat ZNOVU a poté naklady na provoz/údržbu atd…

Eh, nevíš jak to v dem(ent)okracii chodí? 😮 Takže jestli by se to mělo provést BEZ zbankrotování veřejných rozpočtů, MUSELO by se ZDRAŽIT JÍZDNÉ (jediné řešení, které havloidní stát zná). Vážně tohle chceš? 😮

Drap

Je to nesmysl.

led

**Nie, aspoň by som mala aspoň teoretickú šancu, že šofér naozaj zastaví na zastávke **
Použijem nedávny príklad zo života: Keď zaznelo hlásenie o nasledujúcej zastávke stlačila som tlačítko na znamenie a pripravila pri dverách na vystúpenie… Zaznel signál a rozsvietil sa nápis nad dverami. Šofér odbočil k zastávke, nevidel tam nikoho a tak bez zastavenia išiel k nasledujúcej zastávke. Vraj nevidel a nepočul znamenie. Zjavne z prílišnej starosti o moje zdravie penzistky, dožičil mi prejsť polhodinu prechádzky naspäť k zastávke, kde som pôvodne chcela vystúpiť.
Chápem, že súrny telefonát (v reči štátu hraničiaceho na východnej hranici Slovenska) bol dôležitejší než Cestovný poriadok

kurec

Drap: Není to nesmysl jelikož tímto způsobem jezdí autobusy v Irsku, a místní to nekritizují

aliendrone

Taxemsi představil elkona, kterak zastavuje projíždějící busík jeho vnějším tlačítkem . 😉 😁