RyuzakiKate

Byli jste někdy zamilovaní do svého učitele/učitelky?

Nemyslím nějak vážně… Ale jestli se vám jen líbili či jestli to zašlo až třeba k erotickým fantaziím.
Ve čtvrté třídě se mi hrozně líbil angličtinář. Teď se mi děsně líbí učitel na chemický laborky… Je to hodně zoufalý? :D

Nejlepší odpověď
zjentek

já měl tyhle fantazie u každý úči, která měla normální váhu přiměřenou výšce. Fantazie se umocňovaly, když s tímto fyz.zdravím šlo ruku v ruce i to duševní, což se zase projevovalo tak, že nehovořila, ale lidsky mluvila ..kdo se urazil, ať si trhne ploutví

Další odpovědi
LeVovič

sleduju, že nikdo nemluví za mužské pohlaví, tak tedy odpovím já – zoufalé to rozhodně není a projde si tím (skoro) každý :)
i já jsem se „zamiloval“ do svých učitelek, jak na základce, tak na střední, ale vždy jsem to držel v tajnosti :)

anonym

Ne, nebyla, protože jsem vždy měla učitelky =D

anonym

Jestli je to zoufalý, nevím. To bys měla spíše vědět Ty sama.
Zamilovaná jsem byla do svého češtináře ze základky, ale to už mi bylo skoro 20 let a bylo to oboustranné.

Nuk nuk

Nebyla, ale já jsem také nikdy neměla učitele, který by byl něčím přitažlivý. Převažovaly učitelky, a pokud jsme měli učitele, byli to většinou už postarší pánové nebo takové ty typy, které nezaujmou. Výjimkou byl jeden mistr na učilišti, který byl mladší, ale zase to byl takový „sukničkář“, že mne osobně spíš odpuzoval (ostatní spolužačky ho obšťasňovaly rády, já ne).

Katy81

nie je to zúfalé, ja som bola zamilovaná alebo aspoň takmer-zamilovaná do skoro každého „profáka“, ktorý vyzeral k svetu 🙂

a na strednej som si u jedného užila aj „erotické“ fantázie 😁 to by si ho ale fakt musela vidieť, to bola jedna báseň, to telo 😁 a k tomu bol aj inteligentný, vtipný, priateľský, mal nádherný úsmev, bol galantný, a ešte aj ženatý žiaľ 😛 😁