sesednizkola

Byl někdo z vás, tedy „odpovědníků“, v Rusku?

Otázka zní jasně) Ankety se můžete zúčastnit i pokud nechcete odpovědět (odpovídat). Byli jste někdy v Rusku? Co jste tam dělali, jak se Vám tam líbilo. Můžete říct, že jsou v Rusku hezké holky/kluci z vlastní zkušenosti? Umělo spíš víc nebo min lidí nad 40 let anglicky? Potkali jste v Rusku policajtku? Byli jste v ruské hospodě s domorodci? Co řikali. A speciálí otázka, kdo jste byl v Jekatěrinburgu… Položili jste kytku pro Anastasii? Myslíte si, že její rodiče třeba byli někdy na tajno v Jekatěrinburgu nebo Tyumen? Asi by je nenapadlo, jaký pak příjdou prasata a co udělají skoro na sto let, co.. snad už je to pryč …a jinak, vyplatí se jako cestovatel jít za kopec? Jsou tam hezčí holky než v Moskvě?

Anketa byla pro neúčast zrušena.

Formulace otázky
Byli jste nějací odpovědníci v Rusku?

Nejlepší odpověď
mosoj

A ty jsi byl, že posuzuješ ?
Já ano. Inostraněc byl pro ně něco jako nadpřirozená osoba. Jinak venkov a město, je něco naprosto diametrálně odlišného. Nedá so to srovnávat s naším venkovem. Jde o naprosto jiné vzdálenosti! U nás venkov je předměstí. Nevíš co chceš.

Další odpovědi
klumprt

Když byl někdo moc chytrej, tak se mu říkalo: Byls v Rusku? Viděls cara? (resp. Viděls Lenina?)

Já jsem v Rusku nikdy nebyl, ale rád bych se podíval aspoň do Petrohradu.

suaeda

Kdysi jsem byl na dovolené v Jaltě na Krymu. Nevšímal jsem kde jak to vypadá ale jací jsou Rusáci. Tenkrát jsem ještě slušně rozuměl rusky a tak jsem si mohl udělat vlastní obrázek. Hodně lidí bylo tenkrát a možná i dnes je pod vlivem silné ideologie.
Nejvíc mne tenkrát pobavily dvě vysokoškolačky, které pracovaly v meterogickém ústavu. Přesvědčovaly mi o tom, že bez trvalé pomoci Ruska by jsme v Čechách měli bídu a hlad.