Rokio

Byl úmysl, nebo nedbalost, že jsem nechtěně zavolal do Německa, když jsem chtěl zavolat poprvé kolegovi?

Kolega mi dal mobilní číslo. Napsal ho na papírek. Jedno číslo bylo nečitelné. Zavolal jsem mu, protože jsem si s ním chtěl přátelsky popovídat. U jednoho čísla nešlo poznat, jestli to byla čtyřka, nebo devítka. Kolega bydlí ve městě, kde bydlím.

Nechtěně jsem zavolal do Německa a hovor jsem hned ukončil, jakmile jsem se dozvěděl, kam volám. Úmysl byl ale zavolat kámošovi.

Myslíte si, že jsem do Německa zavolal úmyslně, nebo to byla nehoda? Bylo to na omezení způsobilosti k právním úkonům?

Odpovědi
paul1

byla to nedbalost nevědomá

Rocker

jiný názor

Byl to prostě omyl,takové věci se stávají běžně.

cappuccino

jiný názor

Na otazku sis odpovedel sam: nechtene je nechtene, a ne umyslne!!
Rokio, ted si predstav, kdyby kazdy z nas tady popisoval sve kazdodenni cinnosti, konani nebo jednani, co komu rekl a co mu ten druhy odpovedel, s kym telefonoval a jak dlouho, co mu ten druhy rekl, jestli zaslapl brouka, vyplasil kocku, vyhnul se autu, nasel minci atd. Myslis, ze by to bavilo lidi cist, anebo dokonce odpovidat? To si radeji pustim nejakou hudbu nebo dobry film.
Jednoduse receno: tvoje otazky jsou nekdy nesmyslne a otravne!!
Moje doporuceni: zavolej tomu kamaradovi a neco spolu podniknete. Budes mit lepsi zazitky. Navic dnesni pocasi k tomu primo laka!!

Drap

jiný názor

To můžeš vědět pouze ty, nikdo z nás mu nevolal.

elkon

jiný názor

Zase už vnucuješ ty tvé hovadiny. To musíš veřejně popisovat všechny tvé „prdy“? Myslíš že to někoho zajímá?

petrph

jiný názor