Kelt

Byl někdo z Vás v Africe? Jak se vám tam líbilo? A kde jste byli?

Lidé rádi cestují a navštěvují cizí země. Do Afriky mnoho lidí nezavítá. A i kdyby, může to být zajímavé. Byl někdo z vás v Africe? Ale jižněji od Egypta, protože tam se jezdí lidé koupat k moři. Tak byl někdo, nebo se někdo chystá? Kde jste byli, jaké to tam bylo, jak se vám tam líbilo, jak jste se tam domlouval, jací jsou lidé a co jste si dovezli? Děkuji.

Odpovědi
nyjono

Jééé. Nee, Ale Afrika je můj velký sen.
Už léta.

Klaproth

Ano. Byl jsem na MS ve fotbale v JAR a pracovně jsem byl v Senegalu. Příroda čarokrásná, lidé na venkově milí. Ve městech hnus.

Michálek1245

Afrika je skvělá a hodně opomíjená. Jako samozřejmě na začátek doporučuji severní státy Afriky – Tunisko, Egypt. Tam je to pěkné, zároveň uzpůsobené pro Evropany. Postupně pak zjistíte, jestli chcete z té Afriky zažít i více, nebo se spokojíte s tímhle „pozlátkem“. Jen to teda určitě chce dobré cestovní pojištění, ideálně třeba od https://www.er­vpojistovna.cz/cs/u­vod ať máte jistotu, že kdyby se něco pokazilo, tak máte jistotu.

terkaprihodo

Já teda byla jen v Tunisku. To už je taková profláklá destinace na dovolenou. Nebylo to tam špatné. Co by mě ale lákalo víc je spíše střední nebo jižní Afrika. Třeba taková Keňa viz https://www.cklub­.cz/pruvodce/ke­na To musí být opravdu zážitek. Třeba se mi to někdy vyplní a podívám se tam. :)