Usoman

Byl jste někdo v nejvyšší budově světa, Burj Khalifa (828m) v Dubaji? Jaké to je vidět na vlastní oči tu výšku?

Odpovědi
anonym

Já byl nejdále za humny, v Holandsku.

zjentek

No, není to takový extra požitek, ani špatně se mi neudělalo ..už jsi někdy letěl v klasickým letadle? To ti teprve bude špatně z výšky.

arachis

Ve spojení s uzavřeným prostorem bych se asi. Vyšlápni si na Sněžku a rozhlédni se.

Usoman

barbakan: Příště sem nepiš, když to není k otázce.

anonym

Ptal ses, zda „někdo byl“ a já ti odpověděl, že nikoliv.

Usoman

A koho to zajímá? Ptal jsem se na Dubaj, Holandsko si strč za klobouk.

Usoman

Příspěvek smazán administrátorem.