Ella

Byl jste někdo v Japonsku?

A jaké to tam je? Strašně se mi líbí Japonsko jako země, kultura. Právě čtu knížku z edice Cesty – Toulky po Japonsku a tak mě napadlo, jestli už někdo z vás tady byl v Japonsku, protože i když mi při čtení jede fantasie na dvě stě dvacet procent, stále mám mezery a nedokážu si to správně představit… a ty věci, které by mě zajímaly nejvíce, autor cestopisu právě přeskakuje :D

Nejlepší odpověď
kikinka2210

já jsem v japonsku nebyla… ale když se podíváte do knihovny tak tam nějakou zajímavou knížku o japonsku určitě najdete :) nebo na internetu :) +) :)

Další odpovědi
zbynekplzen

Tam jsem nebyl ,ale internet je mocný ,je tam hodně webkamer ,jsou tu i fotky , i cestopisy , tak stačí vědět co přesně hledat a je jen otázkou pár kliků dozvědět se víc ,Jinak cesta do Japonska v dnešní době není nereálná , když o to člověk hodně stojí…