Byl jsem vyhozen na 30 dnů z domu za týrání manželky. Nikdo nic neřešil ani policie. Okamzite jsem musel jít.

manzelka si vse vymyslela.nic sem ji neudelal.apresto me vyhodili na 30dnu a hned na dalsich30dnu.msti se zato ze je postizena..spal jsem v lese.nemel sem kam jit.radne sem se o ni staral.stalo se to v koline.tam maji divne zakony

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Manžel mé kamarádky taky tvrdil policajtům, že nic neudělal, a přitom jí a malým synům vyhrožoval, nadával, bil je a jezdil nožem pod krkem a vyhrožoval, že je podřeže. A to nebylo jen jednou. Vždy druhý den, když vystřízlivěl, si nic nepamatoval a cítil se ukřivděný. My jsme u toho vašeho konfliktu nebyli, nemůžeme tedy ani sloužit radou.

Další odpovědi:

Zlatý

Pane zlatej to my tady těžko vyřešíme ....protože kde je pravda to nikdo z nás tady neví.
Možná se cítíte ukřivděn ale myslím,že jen tak ....to nemohlo být.Možná to bylo na něčí udání.

Bronzový

Při vykázání jste dostal rozhodnutí policie. Určitě jste si přečetl poučení.Tam máte odpověď na váš dotaz.

Zlatý

K "pomstě" bývá důvod. Jen výjimečně je člověk natolik psychicky nemocný, že si vše celé vymyslí. Je potřeba se podívat zpět co vše může být důvodem k takovému jednání.
Není kouře bez ohně!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.